olted

Newsy

 • Stanley porządkuje narzędzia 19:31 - 03.06.2010

  W ofercie firmy Stanley dostępny jest już organizer FatMax na kołach. Nowy produkt doskonale sprawdzi się w pracy każdego fachowca budowlanego.


  Stanley porządkuje narzędzia


  Praca w branży budowlanej wymaga ciągłego przemieszczania się między remontowanymi mieszkaniami, domami i placami budowy. Za każdym razem konieczne jest przewiezienie wielu narzędzi oraz drobnych akcesoriów, niezbędnych przy pracach budowlano-remontowych. W takich przypadkach liczy się wygoda ich transportu i dostępność do wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów.

   Z myślą o fachowcach, którzy chcą usprawnić przewożenie akcesoriów wykorzystywanych przy pracach budowlanych, firma Stanley wprowadza do sprzedaży nowy organizer FatMax na kołach. Ten kompaktowy zestaw skrzyń i pojemników wykonany został z trwałego tworzywa strukturalnego, dzięki czemu sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach. Wszystkie skrzynie i szuflady są przymocowane do aluminiowej ramy z 7 - calowymi kołami, co zapewnia bezproblemowy transport po placu budowy i innym terenie o dużych nierównościach. Dzięki kompaktowym rozmiarom (61,3 x 63,8 x 40,6 cm; waga: 12,5 kg) zmieści się do każdego bagażnika.

  Dla wygody użytkownika nowy organizer FatMax został wyposażony w kilka pojemników o zróżnicowanych rozmiarach i przeznaczeniu. Duża, dolna szuflada na rolkowych prowadnicach umożliwia przechowywanie ciężkich elektronarzędzi. Bez problemu zmieszczą się do niej zarówno wiertarka, jak i wkrętarka. W środkowej części organizera użytkownik dostaje do dyspozycji sześć wypinanych szuflad. Doskonale sprawdzą się jako schowki na narzędzia i średniej wielkości elementy montażowe. Z kolei górna skrzynia została zaopatrzona w demontowane przegrody, które przeznaczone są do przechowywania drobnych elementów, jak: nity, nakrętki czy kołki rozporowe.

  Organizer jest także przydatny podczas przycinania bądź piłowania. Jego pokrywa została wyposażona w rowek ułatwiający podtrzymywanie obrabianego materiału, dzięki czemu bez problemu można np. skrócić rury instalacyjne lub listwy wykończeniowe.

 • Planam W OLTED 17:26 - 11.03.2010
  Podpisana została współpraca pomiędzy firmą OLTED a niemiecką Firma Planam. Planam to jeden z liderów  odnoście odzieży roboczej. Cechuję nie wysoką jakością oraz bogata ofertą. W krótce produkty z firmy zostą dodanę w ofercie.


 • Nowe dalmierze Stanley, czyli szybki i dokładny pomiar 09:14 - 26.07.2008
  Dzięki wykorzystaniu nowych dalmierzy laserowych TLM 130i i TLM 200i firmy Stanley, pomiar odległości czy powierzchni potrwa zaledwie kilka chwil, a jego wynik będzie bardzo dokładny.Laserowe urządzenia do wykonywania pomiarów w otwartych przestrzeniach to już standard. Na co dzień posługują się nimi geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci. Precyzja i wygoda, jakie wiążą się ze stosowaniem dalmierzy laserowych sprawiają, że coraz częściej służą one także do pomiarów w zamkniętych pomieszczeniach.Każdy remont poprzedzony jest koniecznością dokonania różnorodnych pomiarów. Potrzebne jest więc narzędzie, które sprawnie i precyzyjnie wskaże odległość, bądź obliczy powierzchnię pomieszczenia. Pozwoli to na oszacowanie ilości farby potrzebnej do pomalowania pokoju, jak też ilości płytek ceramicznych niezbędnych do wyłożenia nimi podłogi. Wykorzystanie urządzenia pomiarowego okaże się przydatne także podczas montażu mebli kuchennych czy przy projektowaniu rozmieszczenia drzewek w ogrodzie.

  Dalmierz laserowy Stanley TLM 130i służy do szybkiego i dokładnego pomiaru odległości. Urządzenie posiada również funkcję dodawania i odejmowania wyników pomiaru, dzięki czemu pozwala na automatyczne dokonywanie obliczeń bez potrzeby posiadania dodatkowego sprzętu. Ponadto, dalmierz umożliwia obliczanie powierzchni i objętości pomieszczeń. Urządzenie łączy w sobie duży zasięg pomiaru (wynoszący ok. 30 m) z wysokim poziomem dokładności wskazania (+/- 2 mm). Przeciętny czas oczekiwania na odczyt wynosi od 0,5 do 4 sekund. Dalmierz wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz dwusegmentowy, umożliwiający jednoczesne wyświetlanie dwóch wyników. W zależności od potrzeb użytkownika, mogą być one pokazywane w metrach bądź calach. Oprócz dalmierza, zestaw zawiera praktyczne etui oraz baterie.

  Dla bardziej wymagających użytkowników przeznaczony jest model Stanley TLM 200i. Urządzenie sprawdza się przy pomiarach większych odległości (maks. 100 m), gwarantując jednocześnie bardzo dokładny wynik mierzenia (+/- 1,5 mm). Czas oczekiwania na wskazanie wyniku wynosi zaledwie 2 sekundy. Na podświetlanym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu dalmierza, jednocześnie mogą być pokazywane aż trzy pomiary. Podobnie jak model TLM 130i wyposażony został w funkcję wyznaczania stałych odległości, która jest bardzo istotna przy wykonywaniu powtarzalnych czynności. Ze względu na swoje małe rozmiary (124 mm x 54 mm x 35 mm) oraz ergonomiczny kształt obudowy, urządzenie jest poręczne i praktyczne w użyciu.

  Szczegółowe informacje na temat danych technicznych znajdziecie na oferty -) urządzenia pomiarowe


 • Strona Ruszyła 18:10 - 16.07.2008
  Dnia 16 lipca rusza strona internetowa firmy OLTED. Serdecznie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.!!
wykonanie: Propage - projektowanie stron www
olted - sprzet hydrauliczny