olted

Dostawcy

Stanley to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Stanley jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest rozpoznawany jako producent markowych narzędzi , posiadający w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach - majsterkowiczach. Marka Stanley od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych.


Firma KOELNER to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie. Od ponad 20 lat nasza firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, produkcją łączników budowlanych do suchej zabudowy wnętrz, izolacji termicznych, pokryć dachowych, lekkich konstrukcji przemysłowych oraz elementów mocowań. Firma jest również czołowym graczem na krajowym rynku narzędzi i elektronarzędzi.


Armatura Kraków S.A. to największy w Polsce producent armatury sanitarnej. Firma specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych. Popyt na produkty Spółki stale rośnie, czemu sprzyja coraz większa liczba nowych mieszkań oddawanych do użytku. Produkcja Armatury Kraków S.A. skupiona jest w nowoczesnym zakładzie w Krakowie. Spółka kontroluje pełen cykl produkcyjny:
od projektu , poprzez odlew i obróbkę mechaniczną, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Dzięki temu w sposób elastyczny reaguje na potrzeby rynku oraz dostarcza odbiorcom produkty optymalnie dostosowane do ich potrzeb.


Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowdzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych.mi, Profesjonalizm firmy GERDA został
zauważony na rynku polskim a także zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień - w tym godłem Teraz Polska. Wyroby ze znakiem GERDAmają wszelkie atesty antywłamaniowe wymagane w Polsce oraz atest British Standard Institution. Firma GERDA posiada certyfikatyjakości ISO 9001.


Firma Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker® mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku.

MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. W 1915 roku Mosaburo Makita zakłada w Nagoji w Japonii zakład uzwajania wirników silników elektrycznych.Obecnie MAKITA to notowana na giełdzie spółka akcyjna, firma o zasiegu międzynarodowym i czołowy producent elektronarzędzi profesjonalnych.Fabryki w Japonii, Chinach, Wlk. Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Brazylii dostarczają rocznie 10 mln maszyn.Roczny obrót rzędu 1,5 mld Euro stanowi prawie 20% w światowym obrocie elektronarzędziami.


  Planam to producent wysokiej jakości odzieży roboczej. Posiada bogatą ofertę dla różnych galęzi przemysłu.Marka PROLINE to perfekcyjne połączenie funkcjonalności, nowoczesnych technologii oraz korzystnych cen. Dobór wysokiej klasy materiałów, potwierdzona jakość, wysoka wytrzymałość oraz bezpieczeństwo pracy to atuty dzięki, którym narzędzia PROLINE są chętnie wybierane przez klientów z Polski oraz wielu krajów Europy.

PROLINE to narzedzia, które sprawdzają się w krytycznych warunkach pracy i zapewniają długoterminową żywotność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, motoryzacji jak również w ogrodnictwie.

 

W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości. Był to początek naszego sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT.


Firma Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Tradycja firmy Wolfcraft bierze początek w 1949 roku, kiedy Reinhard Wolf założył firmę w miejscowości Remscheid. W okresie 60 lat firma przekształciła się z niewielkich warsztatów w przedsiębiorstwo, oferta którego cieszy się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza jej granicami. Innowacyjny produkt odpowiadający potrzebom rynku i klienta oraz doskonała jakość wyrobów zdecydowały o światowym sukcesie i dynamicznym rozwoju firmy.

PROXXON jest czołowym producentem profesjonalnych mikroelektronarzędzi i doskonałej jakości kluczy. Od ponad 30 lat PROXXON wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oferując niezawodne produkty wysokiej jakości. Katalog mikroelektronarzędzia PROXXON jest pasjonującą lekturą w swojej branży. Znajdują się w nim urządzenia zasilane na 12V i 220V, ważące od 100g do 45kg, oferta obejmuje łącznie około 50 maszyn. Charakteryzują się one niezwykłą wręcz precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Narzędzia Proxxon znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach np; w mechanice, elektronice, optyce, jubilerstwie, protetyce

 


Leica Geosystems jest wiodącą firmą w dziedzinie projektowania i produkcji  instrumentów oraz oprogramowania pozwalającego zbierać, wizualizować i przetwarzać dane przestrzenne za pomocą zaawansowanych technologii.

wykonanie: Propage - projektowanie stron www
olted - sprzet hydrauliczny